Autorka se narodila 12.5. 1982 v Mladé Boleslavi.

Již od předškolních let je její zálibou výtvarná činnost a to hlavně kresba a malba. Velice brzy se u ní začíná projevovat talent. Několik let dochází do základní umělecké školy k ak. malíři Stanislavu Kovářovi, kde získává převážně základy kresby, a pro zájem o výtvarný obor poté vystuduje obor Aranžér. Nejprve kreslí jen pro sebe, později pro přátele a jejich známé, a to hlavně portréty. Postupem času jí zájem o její tvorbu dodává odvahu a v roce 2007 se účastní první společné výstavy Salon mladoboleslavských výtvarníků.

Za zlomový považuje rok 2008. Od tohoto roku se malování věnuje stále častěji a postupně se rozvíjí i v dalších příbuzných oborech. Nejprve se snaží o ryzí realismus, ale brzy zjišťuje, že jí tato technika nedává volnost, kterou ve tvoření hledá. Od té doby obrazy pojímá svou formou, a i když se většinou jedná o realistické náměty, často její zpracování dává obrazu abstraktní nádech. 

Ve své tvorbě se zabývá hlavně portréty a přírodními motivy. Sama autorka o svých obrazech říká: ''Často ani nemám představu, jak bude obraz nakonec vypadat. Je to směs nápadu, momentální nálady a pocitů, které ve mně postupně vznikající obraz vyvolává." Štětcem i pomocí špachtlí vytváří obrazy, které jsou výrazné svou barevností a působí pozitivně. Malování je pro ni relaxací, způsobem vyjádření i terapií. Nejvíce ji těší, když má z obrazu radost nejen ona, ale i jeho majitel.

Je členem Mladoboleslavského sdružení umělců VLNA a Sdružení výtvarníků ČR. V roce 2017 a 2018 byla studentkou figurální malby u Ak. malíře Ildara Youssupova.